preskoči na sadržaj

Osnovna škola - Scuola elementare "Gelsi" Rijeka - Fiume

Login
Rijeka/Fiume
 
 
PRENOTIFICHE
 
 
PREDBILJEŽBE

Per un guasto alla linea telefonica chiamare il numero

Zbog kvara na telefonskoj liniji zvati na broj

091 253 79 30

 
 
 
JELOVNICI/MENU'
 
MARENDA-UŽINA
24.-28.SIJEČNJA
 
 
RUČKOVI-SIJEČANJ
PRVI DAN/PRIMO GIORNO

2021/2022

JEDNOSTAVNA NABAVA

UDŽBENICI

Kalendar
« Siječanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

e-D za učenike

Tražilica

E-dnevnik za učenike

Brojač posjeta
Ispis statistike od 7. 12. 2011.

Ukupno: 294122
Ovaj tjedan: 320
Danas: 50
Informacije / Informazioni

Preghiamo i genitori di accordare con la/il capoclasse (via e-mail) la venuta alle informationi.

Molimo roditelje da putem e-maila najave razrednicama/razrednicima dolazak na informacije.


                                                

Giovedì - 11.10/11.45   


                                  

Ponedjeljak - 10.15/11.00


                                  

Martedì – 9.15/9.55

                                   

Ponedjeljak –13.15/14.00


                                    

Martedì – 10.20/11.00

                                    

Ponedjeljak – 14.00/14.45​


                                    

Lunedì – 10.20/11.00

                                    

Srijeda –13.15/14.00​


Duvnjak Dmitrovic (Lingua croata)

Lunedì – 10.20/11.00

Valenta(Talijanski jezik, 4b)

Srijeda – 12.30/13.15

Saršon (Informatika, 1.b, 2.b, 3.b)

Ponedjeljak – 11.45/12.30

Stojkovic (Engleski jezik, 1.b, 2.b, 3.b, 4.b)

Petak - 10.00/11.00

Gugić

Cultura musicale

Martedì – 12.30/13.15

Paškov Vukojević

Cultura figurativa

Mercoledì – 11.00/11.45

Benvin Medanić

Lingua e letteratura italiana

Venerdì – 9.15/10.00

Dessardo

Catechismo 4° e superiori

Martedì – 9.15/10.00

Cucančić

Cultura tecnica

Lunedì – 11.45/12.30

Merdžo

Lingua francese, 5° e 6°

Venerdì – 11.45/12.30

Zani

Lingua inglese

Mercoledì – 11.45/12.30

Velčić Žvorc

Natura, Biologia

Mercoledì – 13.45/14.30

Pomasan

Informatica, Matematica (5°)

Giovedì – 11.00/11.45

Nikolić

Chimica

Giovedì – 11.45/12.30

Valente

Lingua francese 4°, 7° e 8°

Mercoledì – 12.30/13.15

Šimetić Stermečki

Matematica 7°, e 8°

Venerdì - 10.00/10.45

Chinchella

Geografia

Lunedì - 10.00/10.45

Prodan Matešić

Lingua croata

Marteedì – 10.00/10.45

Jelčić Kovačević

Fisica

Mercoledì – 11.05/11.45

Stojković

Storia, Lingua inglese in 1° e 2°

Venerdì - 10.00/11.00

Šarić

Matematica 6°

Lunedì – 10.00/10.45

Peric

Cultura fisica e sanitaria

Venerdì – 11.00/11.45

 

preskoči na navigaciju