Školska psihologinja/Psicologa: Ester Bakotić Šepić

Administrator škole: Snežana Kranjec (administriranje mrežne stranice škole, e-Dnevnika, MDM sustava, CARNET id baze podataka)

Računovodstvo: Ines Milaković

racunovodstvo@os-gelsi-ri.skole.hr

Erste plava liga 2015
Autor: Snežana Kranjec, 13. 5. 2015.

12. svibnja 2015. održalo se atletsko natjecanje  Ersteplava liga na Kantridi. Našu školu zastupali su učenice i učenici četvrtih razreda pod vodstvom učiteljica Višnje Dovolić, Ane Dobrnjac i Vlaste Tibljaš.

Natjecatelji su bili zastupljeni u kategorijama: trčanje 300 m, trčanje 60 m, vortex i skok u dalj. Da je natjecanje prošlo više nego izvrsno potvrđuju medalje, pokloni i dobra zabava na stadionu. Navijački dio također je bio izvrsno odrađen, obzirom da smo na kraju bili pohvaljeni za bodrenje svojih natjecatelja.

U kategoriji skok u dalj za dječake, učenik Franco Corelli (4. b) osvojio je 3. mjesto.

U kategoriji vortex za djevojčice, učenice Mia Kožul (4. a) osvojila je 2. mjesto, a učenica Nika Todorović (4. b) 1. mjesto u istoj kategoriji.

Učenik Dan Kabalin Sirotnjak (4. a) osvojio je 2. mjesto u kategoriji vortex.

Izvan konkurencije  on line prijave, učenica Tina Čudina (4. b) izvučena je slučajnim odabirom te isto tako osvojila prikladnu nagradu.

Za kraj valja spomenuti da će  učenici koji su osvojili prva dva mjesta ići  na natjecanje u Zagreb te sudjelovati na poznatom Hažekovićevom memorijalu 8. rujna 2015. To su : Mia Kožul, Nika Todorović i Dan Kabalin Sirotnjak.