O autoru stranice...

Zovem se Snežana Kranjec. Rođena sam u Rijeci 1965. godine. Diplomirala sam 1986. godine pri Pedagoškom fakultetu u Rijeci i 2008. godine na Učiteljskom fakultetu u Rijeci. Radim kao učiteljica razredne nastave od 1986. godine u Osnovnoj školi - Scuola elementare Gelsi. Godine 2021. promovirana sam u zvanje učitelj savjetnik.

Administrator sam e-Dnevnika, E-matice, MDM sustava i uređujem mrežnu stranicu OŠ - SE Gelsi.

Volim posao koji radim i uživam radeći ga. Veseli me boravak u učionici i rad s djecom.

Uživam istraživati novosti u digitalnom svijetu, uključiti u to učenike i na taj način ih djelomično pripremiti za život u kojem je informatička pismenost zauzela važno mjesto.

U rujnu 2020. godine pozvana sam da budem dio tima "Škola na trećem" za četvrte razrede. Zahvalna sam na prilici da nastavim učiti i razvijati svoj rad, ali i ponosna što je moj dugogodišnji trud prepoznat.

2021. godine uključila sam se u aktivnosti Udruge učitelja razredne nastave Primorsko-goranske županije kao dio uredništva mrežne stranice Udruge i glavni urednik digitalnog časopisa udruge Razredna poneštrica

Mrežna stranica razreda "Naš razred OŠ-SE Gelsi, Rijeka":

Tko želi,  neka zaviri slobodno! 😀

Osmijeh neka krasi svako dječje lice!