Notizie
LA GIORNATA DELLA SCUOLA - DAN ŠKOLE
Autor: Snežana Kranjec, 11. 6. 2019.

Un grande grazie alla sig.ra Lilly, per aver voluto fare un regalo graditissimo alla sala insegnanti oggi, che si festeggiava la Giornala della scuola!

Veliko hvala gospođi Lilly koja je počastila našu "zbornicu"! Razveselila je sve učitelje, a naš Dan škole učinila slađim i ugodnijim njezinom ukusnom i lijepom tortom.

Gloria Tijan

La Giornata della Scuola è ormai alle nostre spalle...È stata una giornata all’insegna dello sport, del gioco e del divertimento.

Dan škole je iza nas, a kako smo ga proveli možete pročitati i pogledati u nastavku.

In mattinata gli alunni delle inferiori si sono cimentati in giochi di squadra al termine dei quali hanno trovato un po’ di refrigerio all’ombra dei nostri alberi.

Ove godine odlučili smo se za opušteni Dan škole!

Jutro je započelo sportskim igrama, natjecanjima i navijanjem, a najspretniji i najbrži su nagrađeni medaljama!

La direttrice ha consegnato i premi agli alunni che hanno ottenuto ottimi risultati alle gare matematiche Klokan.

Učenicima s odličnim rezultatima na ovogodišnjem Klokanu, ravnateljica je čestitala i podijelila priznanja i poklone!

Nella seconda parte della mattinata il Rugby Club Fiume e il Vela Club Galeb di Kostrena hanno presentato le loro attività in cerca di giovani leve e futuri talenti.

Gli alunni hanno recuperato le energie sgranocchiando biscotti e dolciumi offerti dalla scuola.

Nakon sportskih igara učenicima se predstavio Jedriličarski klub Galeb. Pogledali su jedrilicu i naučili ponešto o jedrenju.

Učenicima se predstavio i Rugby club Rijeka te ih upoznao s osnovama toga sporta.

Pri kraju dana Škola je učenike počastila pa su veselo otišli kućama.

Bio je to dan bez zadaća, obaveza i učenja, dan sporta, zabave i druženja!

ALBUM S FOTOGRAFIJAMA

Tekst: Snežana Kranjec